ТОП НОВИН

Як зігрітись та бути стильним

В будь-яку погоду хочеться виглядати стильно, модно і красиво. До того ж дуже важливо, щоб було тепло в холодні дні. Не тільки одяг захищає нас від вітру, дощу, морозу, а й головний убір. На початку 90-х років в Іспанії з’явився новий універсальний головний убір, який здатен бути банданою, хустинкою, шапкою і навіть шарфом. Ця річ називається бафф. До речі, носити його можна весь рік. Просто потрібно розуміти для чого він потрібен. Дуже добре підійде така річ для тих, хто займається спортом на свіжому повітрі, гуляє з собакою чи з дитиною в будь-яку погоду. Але стильні люди обирають бафф, як головний убір, який підкреслить їх індивідуальність, стане частиною стилю. 

 

 

Можливо не всім підійде бафф, як універсальна шапка. Тоді можна підібрати більш традиційний головний убір, а краще зробити його своїми руками. Ручна робота завжди залишається модною, коштовною, особливою.

З’вязати шапку для холодної зими можна з теплих вовняних ниток. Вони можуть бути щільними або м’якими та пухнастими. А фасон залежить тільки від вашої фантазії та вашого стилю. 

Але є і більш звичні фасони, які теж можуть прикрасити свою володарку, додати їй жіночності. Жінкам завжди дуже до лиця хустки. Вони обрамляють обличчя і роблять його милим. Вже багато років снуд займає гідне місце в гардеробі жінки. І в’язати його легко навіть для початківців.

Шарф-трубу найкраще в’язати такою в’язкою, яка буде однаково виглядати і з лицьового боку, і з виворітного. Особливо, якщо ви збираєтеся в’язати довгий шарф, який будете обертати навколо шиї. І не важливо, який малюнок або в’язку ви оберете для свого шарфа-труби, важливо дотримуватися кількох правил:

- для отримання об’ємної красивою в’язки, використовуйте спиці не менш №4

- щоб ваш шарф-хомут надовго зберіг свою форму і не коловся, пряжу краще вибрати з додаванням акрилу, а не чисто вовняну

- оптимальна в’язка для шарфа труби – це «гумка». У деяких джерелах її називають «норвезька». Перший ряд чергуємо лицьову петлю з виворітного, а потім все лицьові петлі в’яжемо «під петлю». Так вийде рівна, гарна та пишна в’язка

- перемо шарф-трубу вручну в прохолодній воді. Можна використовувати кондиціонер.

поділитись у соціальній мережі: