ТОП НОВИН

Які квіти не можна дарувати жінкам

Сьогодні той день, коли чоловіки дарують жінкам найбільше квітів. Вважається, що запашний букетик – найкращий подарунок на будь-яке свято. Але навіть цей найпростіший подарунок  можна зробити неправильно, і тоді квіти можуть навіть образити. Особливо це стосується жінок, які розуміються на квітах.

 

 

Соціальний проект «CITYPARK» вирішив допомогти своїм відвідувачам та склав невеличку шпаргалку які квіти краще не дарувати.

Найперше, при виборі квітів слід забути про ті, які уже розпустилися та от-от розваляться та загублять пелюстки. Вони уже підсвідомо асоціюються із в’яненням, тому не слід дарувати їх молодим дівчатам. Адже їм прийнято дарувати квіти світлих, пастельних тонів з напіврозкритими бутонами. А от жінкам у віці такі квіти взагалі не можна дарувати, адже вони зрозуміють це як натяк.

 

 

Не варто також дарувати жінці такий же букет, який ви дарували минулого 8-го березня чи на якесь інше свято. Цим ви покажете, що вам байдуже на цю людину. Винятком може стати якщо ці квіти улюблені.

Окрім того жінкам у віці не прийнято дарувати темні уже напівзів’ялі квіти. А молодій дівчині яскраво-червоні квіти, оскільки вони не асоціюються з юністю. Винятком може бути зізнання у кохання.

 

 

Без смаку і зовсім негарно виглядають квіти, на які насипали багато блискіток та загорнули у десяток штучних обгорток. Тому уважно дивіться що купуєте.

Майте на увазі, любі чоловіки! І мерщій купувати свіженькі гарні квіти для своїх жінок. І не забувайте їх дарувати часто!

 

поділитись у соціальній мережі: